İlk Alışverişiniz %10 İndirimli

Bültenimize Üye Olun, 150 TL ve Üstü İlk Alışverişiniz İçin %10 İndirim Kazanın

 

Mavi Desenli Kahverengi İpek Mendil

245 TL
SEPETE EKLE

26 Eylül Pazartesi Günü Kargoda

AÇIKLAMA

Mavi Desenli Kahverengi İpek Mendil

1001 Kravat için özel olarak İtalya'da üretilmiş, 33x33 cm ölçülerinde, kahverengi ceketlerle uyumlu, Mavi Desenli Kahverengi İpek Mendil. İyi giyinmek ve modayı takip etmek için sezon sonu indirimlerini beklemek istemeyenlere, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı rengarenk mendiller www.1001kravat.com 'da.

Mendil Modelleri

İpek veya keten Mendil Modelleri arayanlar için doğru adres elbette www.1001kravat.com 'dur. Mükemmel bir son dokunuş, küçük bir ayrıntı ile siz de yakışıklı ve karizmatik görünebilirsiniz. Şık erkekler detaylara önem verir ve renk uyumuna dikkat ederek tepeden tırnağa modern bir görünüm sergileyebilirler. Takım elbise mendili, cep mendili, yaka mendili gibi farklı isimlerle tanımlanan mendiller şıklığınıza büyük katkıda bulunurlar. Takım elbiselerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan mendiller klasik bir görünüm sağlamak için kravatla birlikte kullanılabilir. Daha modern bir şıklığı yakalamak isteyenler de kravat takmadan da mendil kullanılabilirler. Günümüzde uyumsuzluğu en uygun şekilde kombinleyerek fark yaratmak hiç de zor değildir. Aksesuarlar, erkeklerin tarzlarını yansıtabilecekleri en şık ürünlerdir. Çok farklı desenleri ve renkleri ile mendiller, klasik bir takım elbisenin bambaşka görünmesini rahatlıkla sağlayabilirler.

Mendil Katlama

Mendil Katlama konusu oldukça geniş bir konudur. Çok farklı katlama şekilleri vardır. Bu katlama şekilleri ile ilgili çok detaylı görsel ve videoları internette bulabilirsiniz. Keten ve pamuk mendilleri genelde geometrik bir biçimde katlanırken, ipek mendiller geometrik bir form olmadan da ceket cebine konulabilmektedirler.

Mendil Fiyatları

Mendil Fiyatları, kullanılan kumaşa göre değişkenlik gösterirler. İpek mendillerin fiyatları, diğer kumaşlardan yapılan mendillerin fiyatlarından biraz daha yüksek olabilir. Ayrıca mendillerin kenar dikişlerinin elle veya makinayla yapılması da fiyat konusunda önemli bir etkendir.

Ceket Mendil Uyumu

Ceket Mendil Uyumu için, 1001Kravat'ın değişik renk ve desenlerdeki mendilleri arasından kendi tarzınıza uygun seçenekler bulabilirsiniz. Ceket cebinizde kullanacağınız mendilinizi seçerken kravat renginizi baz alabilirsiniz. Keten ve pamuklu ceketlerin, keten mendiller ile mükemmel bir uyum yakaladığını da sakın unutmayın. Kolay ve hızlı bir dokunuş ile siz de şık kombinler oluşturabilir, puantiye ya da renkli mendiller ile standart bir takım elbiseyi farklı bir görünüme sokabilirsiniz. Sezon renk ve temalarına göre özenle seçilen 1001 Kravat koleksiyonu ile önemli davetlerin ve iş toplantılarının en şık erkeği olabilirsiniz.
YORUMLAR

Ürün hakkında yorum yapılmamış.