İlk Alışverişiniz %10 İndirimli

Bültenimize Üye Olun, 150 TL ve Üstü İlk Alışverişiniz İçin %10 İndirim Kazanın

 

Siyah Çiçek Desenli Bej Keten Mendil

99 TL
SEPETE EKLE

4 Ağustos Çarşamba Günü Kargoda

AÇIKLAMA

Siyah Ã'¡içek Desenli Bej Keten Mendil

1001 Kravat için özel olarak Ä°talya’da üretilmiÅŸ, 33x33 cm ölçülerinde, bej renkli ceketlerle uyumlu, Siyah Ã'¡içek Desenli Bej Keten Mendil. Ä°yi giyinmek ve modayı takip etmek için sezon sonu indirimlerini beklemek istemeyenlere, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı rengarenk mendiller www.1001kravat.com ‘da.

Mendil Modelleri

Ä°pek veya keten Mendil Modelleri arayanlar için doÄŸru adres elbette www.1001kravat.com ‘dur. Mükemmel bir son dokunuÅŸ, küçük bir ayrıntı ile siz de yakışıklı ve karizmatik görünebilirsiniz. Şık erkekler detaylara önem verir ve renk uyumuna dikkat ederek tepeden tırnaÄŸa modern bir görünüm sergileyebilirler. Takım elbise mendili, cep mendili, yaka mendili gibi farklı isimlerle tanımlanan mendiller şıklığınıza büyük katkıda bulunurlar. Takım elbiselerin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alan mendiller klasik bir görünüm saÄŸlamak için kravatla birlikte kullanılabilir. Daha modern bir şıklığı yakalamak isteyenler de kravat takmadan da mendil kullanılabilirler. Günümüzde uyumsuzluÄŸu en uygun ÅŸekilde kombinleyerek fark yaratmak hiç de zor deÄŸildir. Aksesuarlar, erkeklerin tarzlarını yansıtabilecekleri en şık ürünlerdir. Ã'¡ok farklı desenleri ve renkleri ile mendiller, klasik bir takım elbisenin bambaÅŸka görünmesini rahatlıkla saÄŸlayabilirler.

Mendil Katlama

Mendil Katlama konusu oldukça geniÅŸ bir konudur. Ã'¡ok farklı katlama ÅŸekilleri vardır. Bu katlama ÅŸekilleri ile ilgili çok detaylı görsel ve videoları internette bulabilirsiniz. Keten ve pamuk mendilleri genelde geometrik bir biçimde katlanırken, ipek mendiller geometrik bir form olmadan da ceket cebine konulabilmektedirler.

Mendil Fiyatları

Mendil Fiyatları, kullanılan kumaşa göre değişkenlik gösterirler. İpek mendillerin fiyatları, diğer kumaşlardan yapılan mendillerin fiyatlarından biraz daha yüksek olabilir. Ayrıca mendillerin kenar dikişlerinin elle veya makinayla yapılması da fiyat konusunda önemli bir etkendir.

Ceket Mendil Uyumu

Ceket Mendil Uyumu için, 1001Kravat’ın deÄŸiÅŸik renk ve desenlerdeki mendilleri arasından kendi tarzınıza uygun seçenekler bulabilirsiniz. Ceket cebinizde kullanacağınız mendilinizi seçerken kravat renginizi baz alabilirsiniz. Keten ve pamuklu ceketlerin, keten mendiller ile mükemmel bir uyum yakaladığını da sakın unutmayın. Kolay ve hızlı bir dokunuÅŸ ile siz de şık kombinler oluÅŸturabilir, puantiye ya da renkli mendiller ile standart bir takım elbiseyi farklı bir görünüme sokabilirsiniz. Sezon renk ve temalarına göre özenle seçilen 1001 Kravat koleksiyonu ile önemli davetlerin ve iÅŸ toplantılarının en şık erkeÄŸi olabilirsiniz.
YORUMLAR

Ürün hakkında yorum yapılmamış.