İlk Alışverişiniz %10 İndirimli

Bültenimize Üye Olun, 150 TL ve Üstü İlk Alışverişiniz İçin %10 İndirim Kazanın

 

Lacivert Mavi Geniş Çizgili Örgü Papyon

145 TL
SEPETE EKLE

26 Eylül Pazartesi Günü Kargoda

AÇIKLAMA

Lacivert Mavi Geniş Çizgili Örgü Papyon

1001 Kravat için özel olarak İtalya'da üretilmiş, lacivert ceketlerle uyumlu Lacivert Mavi Geniş Çizgili Örgü Papyon. İyi giyinmek ve modayı takip etmek için sezon sonu indirimlerini beklemek istemeyenlere, hem kaliteli hem de uygun fiyatlı papyonlar www.1001kravat.com ‘da.

Papyon Modelleri

Papyon Modelleri özellikle davetler için aksesuar seçimi yapılırken en özel seçenekler arasında yer alırlar. Kravatın bir çeşidi olarak bilinen bu şık aksesuarlar, entelektüel bir görünümün de vazgeçilmez unsurları arasında sayılabilir. Özellikle davetlerde kullanılan papyonlar genelde siyah olarak tercih edilmektedirler.  Modanın getirdiği farklılıklar sayesinde son zamanlarda papyonlar için sıra dışı tasarımlar da tercih edilmektedir. 1001 Kravata özel ipek ve örme papyon koleksiyonları ile siz de kendi tarzınızı belirleyebilirsiniz. Son derece keyifli bir kullanımı olan bu aksesuarlar kıyafet renklerine göre değişiklik gösterebilir. İpek, saten ve örgü papyonlar arasından seçeceğiniz renk ve modeller ile bulunduğunuz ortamda gözlerin üzerinize çevrilmesini sağlayabilirsiniz.

Papyon Fiyatları

Papyon Fiyatları, kullanılan kumaşın kalitesine ve de işçilik detayına göre değişir. Kullanım zorluğu olmayan bu aksesuar özellikle davetlerde tercih edilmektedir. Günümüzde modanın yönlendirmeleri ile birlikte papyon kullanımı giderek artmaktadır. Kullanım arttıkça, yeni kumaşlar, yeni modeller gündeme gelmektedir. Yeni kumaş seçenekleri yeni maliyetleri ve yeni fiyatları getirmektedir. Papyon satın almak isteyenler gerekli araştırmayı yapıp, öncelikle hangi kumaştan üretilmiş bir ürünü tercih ettiklerine karar vermelidirler. Kumaş tercihinin ardından tüm fiyat araştırmalarını yaparak beğendikleri modelde bir papyona sahip olmanın yollarını arayabilirler. www.1001kravat.com ‘da tüm seçenekler için detaylı kumaş ve fiyat bilgisini rahatlıkla bulabilir ve siparişinizin sadece 1 iş günü içinde kargoya verileceğini bilerek gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

Papyon Bağlama

Farklı Papyon Bağlama şekilleri olsa da, en çok tercih edilenler, bağlanmış olarak satılan hazır papyonlardır. Bu papyonlar genelde kemerli ya da çıtçıtlı olarak satılmaktadırlar. Papyonun kravattan da eski bir aksesuar olması günlük hayatımızdan kopamaması ile de açıklanabilir.. Yarattığı etki ile en az kravat kadar erkeksi bir tarz yaratan bu aksesuarlar, özellikle 80 ve 90’lı yılların vazgeçilmez aksesuarları olarak tanınmıştır. Mezuniyet törenlerinden düğünlere, bayramlardan özel günlere kadar pek çok yerde kullanılabileceğiniz papyonlarla www.1001kravat.com ‘da tanışabilirsiniz.
YORUMLAR

Ürün hakkında yorum yapılmamış.